Do 10 października przyjmowane są zgłoszenia przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie „Wprowadzanie do obrotu wyrobów zgodnie z wymaganiami dyrektyw przewidujących oznaczenie CE”.

Szkolenie „Wprowadzanie do obrotu wyrobów zgodnie z wymaganiami dyrektyw przewidujących oznaczenie CE” odbędzie się we wtorek 15 października 2019 r. w Starej Kotłowni przy ul. Prawocheńskiego 9 (sala 2A) w Olsztynie. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października, jednak zachęcamy do jak najwcześniejszej rezerwacji, bowiem liczba miejsc jest ograniczona, a o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem szkolenia „Wprowadzanie do obrotu wyrobów zgodnie z wymaganiami dyrektyw przewidujących oznaczenie CE”  jest Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a poprowadzi je Pan Paweł Piwowarczyk – trener w ramach systemów zarządzania ISO oraz oznaczenia CE.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj: http://uwm.edu.pl/een/index.php?option=com_k2&view=item&id=211:ipr_opnt&lang=pl

 


Źródło: http://www.uwm.edu.pl/