W roku 2023, jak co roku, kalendarz imprez w Olsztynie obfituje w różnorodne wydarzenia. Mieszkańcy Olsztyna i przyjeżdżający do stolicy Warmii i Mazur turyści będą mieli okazję do uczestniczenia, między innymi, w spektaklach, koncertach, występach kabaretowych, pokazach artystycznych.

Tego lata zobaczymy wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej, między innymi podczas Olsztyn Green Festiwal, święta muzyki, które weszło już na stałe do kalendarza polskich letnich festiwali muzycznych. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby preferujące mocne brzmienie, ale także miłośnicy jazzu, bluesa, piosenki poetyckiej oraz innych gatunków. Fani kabaretu będą mieli okazję do zobaczenia w Olsztynie najlepszych kabaretów. Tego lata w Olsztynie wystąpią, między innymi, Lady Pank, Grażyna Łobaszewska, Lech Janerka, Agnieszka Chylińska, Dawid Podsiadło, Brodka, Katarzyna Nosowska.

Jakie imprezy są dzisiaj w Olsztynie?

Co dziś ciekawego w Olsztynie? Zobacz w poniższym kalendarzu imprez!

Kalendarz imprez Olsztyn 2023 – imprezy i wydarzenia w Olsztynie

W poniższym kalendarzu imprez w Ostródzie znajdują się linki partnerskie, po kliknięciu w które możliwy jest zakup biletów na wybrane wydarzenia w serwisie kupbilecik.pl

POLECANE IMPREZY OLSZTYN 2023

22-24 CZERWCA – 49. Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję”, Olsztyn

14 LIPCA – Lech Janerka

15 LIPCA – Stand-up Warmia

18 LIPCA- Grażyna Łobaszewska

23 LIPCA – Agnieszka Chylińska

11-13 SIERPNIA – Olsztyn Green Festival 2023, Olsztyn, CSR Ukiel (Brodka, Nosowska, Karaś/Rogucki, Rat Kru)

12 SIERPNIA – Polska Noc Kabaretowa, Amfiteatr

19 SIERPNIA – Lady Pank MTV Unplugged

25 SIERPNIA – Piotr Bukartyk