KALENDARZ IMPREZ MAZURY

Sprawdź wydarzenia, eventy, imprezy sportowe, koncerty na Warmii i Mazurach! Wszystkie imprezy w jednym kalendarzu imprez na Mazurach i Warmii!

Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Grudzień 2018

Lady Pank w Olsztynie | KursNaMazury.pl

Grudzień 14
Hala Urania w Olsztynie, Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 44
Olsztyn, Polska
+ Google Map
69PLN – 89PLN
Koncert

Już 14 grudnia legendarny zespół Lady Pank zagra w Olsztynie! Olsztyn będzie przedostatnim przystankiem Lady Pank na tegorocznej trasie koncertowej LP1. W czasie koncertu, który odbędzie się w hali Urania usłyszymy wszystkie piosenki z debiutanckiej płyty zespołu oraz hity z kolejnych krążków grupy. Bilety w cenie od 69 zł do nabycia w serwisach cojestgrane24.pl, www.eBilet.pl i w salonach sieci Empik. Lady Pank powstał w 1981 roku, a założony został przez gitarzystę Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego, autora tekstów do większości…

Dowiedz się więcej »

Agnieszka Chylińska w Olsztynie

Grudzień 16
Hala Urania w Olsztynie, Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 44
Olsztyn, Polska
+ Google Map
69PLN – 99PLN
Hala Urania w Olsztynie

AGNIESZKA CHYLIŃSKA ZAPREZENTUJE W OLSZTYNIE SWOJĄ NOWĄ PŁYTĘ! Koncert Agnieszki Chylińskiej promujący jej nową płytę PINK PUNK TOUR odbędzie się w Olsztynie już 16 grudnia 2018 w Hali Widowiskowo-Sportowej URANIA. Bilety w cenie 69-99 zł do nabycia w serwisie eventim.pl

Dowiedz się więcej »

Luty 2019

Stand-up Show 2019 w Olsztynie | KursNaMazury.pl

Luty 8, 2019
Hala Urania w Olsztynie, Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 44
Olsztyn, Polska
+ Google Map
PLN75
Hala Urania w Olsztynie

Stand-up Show 2019 w Olsztynie już 8 lutego 2019 roku.To będzie prawdopodobnie najśmieszniejszy dzień w roku 2019 na Warmii i Mazurach! W olsztyńskiej hali Urania wystąpią najlepsi z najlepszych, przedstawiciele stand-upu najwyższych lotów: Rafał Rutkowski, Kacper Ruciński, Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Łukasz Lotek Lodkowski, Tomasz Boras Borkowski. Bilety w cenie 75 zł do nabycia w serwisie biletyna.pl. Program przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych!

Dowiedz się więcej »
+ Export Events

Wszystkie najważniejsze wydarzenia kulturalne i sportowe na Warmii i Mazurach w jednym kalendarzu imprez w serwisie www.KursNaMazury.pl! Zobacz co ciekawego będzie się działo regionie warmińsko – mazurskim w najbliższym czasie! Zachęcamy do lektury kalendarza – dodaj witrynę do ulubionych, aby już nigdy nie zapomnieć o imprezach, koncertach i innych wydarzeniach!