19 sierpnia 2023 roku w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie zagra Lady Pank! Ten jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych wszech czasów zagra w Olsztynie koncert w ramach trasy Lady Pank MTV Unplugged.

Koncert Lady Pank Unplugged to wielka gratka dla miłośników tego zespołu z Olsztyna oraz Warmii i Mazur! Olsztyński koncert odbędzie się w oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu MTV Unplugged sprzed roku.

Lady Pank wystąpi w Olsztynie w składzie: Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, których wspierać będą muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi we wszystkich koncertach Unplugged, czyli Wojciech Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara).

Bilety, w cenie 119 zł, do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie oraz na stronie internetowej bilety.mok.olsztyn.pl. Koncert odbędzie się w sobotę 19 sierpnia 2023 roku w przepięknym amfiteatrze im. Czesława Niemena na olsztyńskiej starówce, początek o godz. 20.00 .

Koncert w Olsztynie to nie jedyny tego lata występ Lady Pank na Warmii i Mazurach. Zespół wystąpi także w lipcu w Mrągowie i Ostródzie z koncertami „Słońcem opętani”.

Lady Pank w Ostródzie i Mrągowie

14 LIPCA – Lady Pank, Słońcem opętani, Mrągowo, Amfiteatr nad jeziorem Czos
KUP BILET

15 LIPCA – Lady Pank, Słońcem opętani, Ostróda, Amfiteatr, ul. Mickiewicza 17A
KUP BILET
(linki partnerskie)

Zobacz też:

Kalendarz imprez Olsztyn: https://kursnamazury.pl/kalendarz-imprez-olsztyn/

Kalendarz imprez Mazury: https://kursnamazury.pl/kalendarz-imprez-mazury/