II Konferencja Mazury to Biznes odbędzie się w Giżycku w dniach 27-28.11.2018 w hotelu St. Bruno. Zapraszamy do udziału w konferencji przedsiębiorców z Warmii i Mazur.

Organizatorem konferencji Mazury to Biznes jest Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020. Organizator zaprasza do udziału w konferencji przedsiębiorców z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich oraz innych regionów kraju, przedstawicieli jednostek naukowych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli władz lokalnych, regionalnych, krajowych i zagranicznych, przedstawicieli instytucji zrzeszających przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji wspierających rozwój biznesu, przedstawicieli instytucji rynku pracy oraz przedstawicieli organizacji studenckich.

Udział w konferencji jest bezpłatny. W czasie dwóch dni konferencji odbędą się spotkania, prelekcje, wykłady i panele dyskusyjne. W trakcie konferencji będzie też można zapoznać się z ofertą prezentowaną na stoiskach wystawienniczych. Konferencja odbędzie się w hotelu St. Bruno, zlokalizowanym w Giżycku, przy ul. Świętego Brunona 1.

Aby wziąć udział w konferencji Mazury to Biznes 2019 wystarczy wypełnić formularz dostępny tutaj.

Partnerami konferencji są: Urząd Marszałkowski w Olsztynie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego, Polski Instytut Rozwoju, Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Business Centre Club, Russell Bedford, Orange, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Enterprise Europe Network.

Więcej informacji: www.mazury.to