Pozostało niewiele czasu na oddanie głosu w konkursie „Lider Biznesu” organizowanego przez Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020.

W tegorocznej edycji konkursu bierze udział 38 firm z Warmii i Mazur, które walczą o statuetki „Lider Biznesu” w trzech kategoriach: Drewno i meblarstwo, Żywność wysokiej jakości oraz Ekonomia wody.

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich tj.: Gminy Miasto Giżycko, Gminy Giżycko, Gminy Ruciane-Nida, Gminy Miłki, Gminy Orzysz, Gminy Miasto Mrągowo, Gminy Mrągowo, Gminy Mikołajki, Gminy Ryn, Gminy Węgorzewo, Gminy Pisz.

Na stronie internetowej konkursu (http://www.mazury.to/) trwa obecnie głosowanie internautów. Nominowane firmy oceniać można w sześciostopniowej skali (od 0 do 5). Głosować można do 2 września. Statuetki powędrują do rąk tych firm, które uzyskają największą liczbę punków z głosowania internautów oraz z puli przyznanej przez kapitułę konkursu. Głosować można na tej stronie.

 

 


Źródło: mazury.to