Co ciekawego odbędzie się w ten weekend na Warmii i Mazurach? Zobacz na jakie imprezy warto wybrać się w najbliższą sobotę i niedzielę (11-12 sierpnień 2018).

Bój o Twierdzę Boyen – Giżycko

Bój o Twierdzę Boyen rozpocznie się w sobotnie popołudnie o godzinie 17.30 na Majdanie Twierdzy Boyen. W rekonstrukcji udział weźmie blisko trzystu rekonstruktorów z Polski, Litwy, Rosji, Białorusi i Niemiec. „Bój o Twierdzę” to największa inscenizacja z okresu I wojny światowej z udziałem kawalerii konnej, ciężkich karabinów maszynowych, artylerii, a także pokazem kaskaderskim i pirotechniką filmową.

Zobacz więcej

Dni Lidzbarka Warmińskiego

W sobotę 11 sierpnia na scenie zobaczymy Kasię Kowalską oraz zespoły Sztywny Pal Azji i Nomakeup. Natomiast w niedzielę w programie uroczyste otwarcie lidzbarskiego amfiteatru, który uświetni koncert „Ziemia Ojczyzna Ludzi”.

Zobacz więcej

Kacper Ruciński w Mrągowie

W klubie Ceglana zobaczymy znanego stand-upera Kacpra Rucińskiego, który w Mrągowie zakończy swoje krótkie tournee po Warmii i Mazurach. Ruciński w Mrągowie zaprezentuje program “Bóg jest mięsożerny”.

Zobacz więcej

Złota Tarka w Iławie

W sobotę o godz.20:00 w Amfiteatrze im. Louisa Armstronga odbędzie się Koncert Galowy tegorocznej Złotej Tarki.

Zobacz więcej

Koncert Ani Dąbrowskiej w Ostródzie

W niedzielę 12 sierpnia w Ostródzie wystąpi Ania Dąbrowska, jedna z najpopularniejszych i najlepszych polskich wokalistek, tegoroczna zdobywczyni Fryderyka za najlepszy Album Roku – Muzyka Pop.

Zobacz więcej