Ruszyła sprzedaż promocyjnych ofert w ramach czwartej edycji akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Już teraz można rezerwować wybrane usługi turystyczne na weekend 9 – 11 marca 2018 r. korzystając ze zniżki 50{e3a534da02f8c851c5eca2e415f9eb451318094fd4acfd6227f4e4e4529937aa}. Sprawdźcie jakie oferty na Weekend za pół ceny przygotowali partnerzy akcji na terenie Warmii i Mazur.

W ramach wiosennej edycji akcji Weekend za pół ceny Warmia i Mazury 2018 możecie liczyć na promocyjne oferty, głównie obiektów hotelowych, uzdrowisk i spa oraz gastronomicznych. Na liście miast pojawiły się m.in. Olsztyn, Elbląg, Giżycko, Stare Jabłonki, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Ryn. Wśród propozycji spędzenia weekendu 9 – 11 marca 2018 r. w malowniczych sceneriach Warmii i Mazur dominują oferty kilku gwiazdkowych hoteli. Weekend za pół ceny to zatem świetna okazja, aby zafundować sobie odrobinę luksusu. W Olsztynie skorzystamy dodatkowo z promocji na bilety do Teatru im. Stefana Jaracza. W weekend 10 – 11 marca 2018 r. będzie można także zwiedzić za pół ceny Zamek Kapituły Warmińskiej w Olsztynie, Zamek w Lidzbarku Warmińskim oraz Muzeum im. Herdera w Morągu.

Mimo że Warmia i Mazury to jeden z najczęściej odwiedzanych regionów turystycznych Polski, to niestety nie ma to przełożenia na ilość oferowanych usług turystycznych w ramach tegorocznej akcji weekend za pół ceny. Chyba wszyscy życzylibyśmy sobie, żeby w tak pięknym i malowniczym regionie Polski tych ofert było znacznie więcej.

W tym roku największa liczba partnerów (100) zgłosiła się z województwa małopolskiego, na drugim miejscu jest województwo dolnośląskie (72), a na trzecim pomorskie (70). Minister Sportu i Turystyki, Witold Bańka, podkreśla, że zainteresowanie partnerów akcją „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” sukcesywnie rośnie, tak jak liczba turystów, którzy chcą wziąć w niej udział. Minister wyraża nadzieję, że z wiosennej odsłony wydarzenia skorzysta rekordowa liczba osób.

Celem akcji Weekend za pół ceny jest promocja oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do częstszego podróżowania po kraju, także poza tradycyjnym sezonem letnim i zimowym poprzez stworzenie możliwości do skorzystania z noclegów i innych usług turystycznych w atrakcyjnych cenach. Dla branży turystycznej to z kolei niepowtarzalna okazja, aby zwłaszcza w niskim sezonie wypromować swoją ofertę hotelową czy gastronomiczną i dotrzeć z nią do dużej grupy odbiorców. Korzyści są zatem obopólne.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu Weekend za pół ceny Warmia i Mazury 2018 w malowniczych sceneriach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Tutaj wypoczywa się najlepiej! Promocyjne oferty sprawdzić można na stronie internetowej polskazobaczwiecej.pl. Polecamy Warmię i Mazury!

 

Źródło: polskazobaczwiecej.pl