KALENDARZ IMPREZ MAZURY

Sprawdź wydarzenia, eventy, imprezy sportowe, koncerty na Warmii i Mazurach! Wszystkie imprezy w jednym kalendarzu imprez na Mazurach i Warmii!

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dni Lidzbarka Warmińskiego 2018 – Kasia Kowalska, disco polo i nie tylko

Sierpień 9, 2018 - Sierpień 14, 2018

Dni Lidzbarka Warmińskiego 2018 odbędą się w dniach 9-14 sierpnia 2018. Gwiazdą Dni Lidzbarka będzie Kasia Kowalska, która zagra koncert w sobotę 11 sierpnia. Tego samego dnia będziemy mieli okazję posłuchać popularnego w latach 80-tych zespołu Sztywny Pal Azji. Piątek będzie zaś ucztą dla miłośników muzyki disco – polo. Na lidzbarskiej scenie zobaczymy, między innymi, popularną grupę Power Play. W kalendarzu Dni Lidzbarka Warmińskiego nie zabraknie także wydarzeń sportowych. W czasie Dni odbędzie się także uroczyste otwarcie amfiteatru.

 

Dni Lidzbarka Warmińskiego 2018

Dni Lidzbarka Warmińskiego 2018 – plakat. Źródło: Lidzbarski Dom Kultury

 

Miejsce

Lidzbark Warmiński
ul. Polna
Lidzbark Warmiński, warmińsko - mazurskie Polska
+ Google Map

Organizator

UM Lidzbark Warmiński
Strona internetowa:
lidzbarskidomkultury.pl
KALENDARZ IMPREZ MAZURY 2019 – zobacz kalendarz wg największych miast:
Kalendarz imprez Giżycko 2019
Kalendarz imprez Mrągowo 2019

Wszystkie najważniejsze wydarzenia kulturalne i sportowe na Warmii i Mazurach w jednym kalendarzu imprez w serwisie www.KursNaMazury.pl! Zobacz co ciekawego będzie się działo regionie warmińsko – mazurskim w najbliższym czasie! Zachęcamy do lektury kalendarza – dodaj witrynę do ulubionych, aby już nigdy nie zapomnieć o imprezach, koncertach i innych wydarzeniach!