2 sierpnia 2019 w mrągowskim amfiteatrze nad jeziorem Czos będzie miała miejsce „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”. Na scenie wystąpią uwielbiani przez Polaków artyści: Doda & Virgin, Boys, Piersi, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret Jurki, Łobuzy, Kabaret Ciach i Patrycja Runo. Widzów – zarówno tych przed telewizorami jak i w amfiteatrze – zagrzeje do zabawy Paweł Gołębski.

Po znakomicie przyjętej przez widzów, ubiegłorocznej „Wielkiej zabawie TV Puls w Dolinie Charlotty” Telewizja Puls szykuje na lato kolejną wspaniałą imprezę! Tym razem przeniesiemy się do Mrągowa, gdzie na scenie amfiteatru nad Jeziorem Czos wystąpią uwielbiane przez Polaków zespoły i kabarety. W programie imprezy znajdą się najlepsze hity i skecze kabaretowe, które bawią całą Polskę!

Na „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” wystąpią m.in.: Doda & Virgin – udział Dody w koncercie będzie jej ostatnim wspólnym występem z zespołem Virgin, z którym była związana przez wiele lat. Widzów rozgrzeją: zespół Piersi z hitami „Będzie zabawa” i „Toasty”, legenda disco-polo, czyli Boys, Łobuzy („Ona czuje we mnie piniondz”), Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret Jurki, Kabaret Ciach oraz gwiazda piosenki cygańskiej Patrycja Runo.

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” to doskonała okazja do wspólnego wykonania najbardziej znanych i uwielbianych przez Polaków utworów. Do wspólnych śpiewów zachęci widzów nieoceniony wodzirej Paweł Gołębski!

Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie odbędzie się 2 sierpnia 2019. Oczywiście w amfiteatrze nad jez. Czos! Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie http://tvpuls.pl/bilety

 


Źródło: TV Puls