Już w najbliższy piątek w mrągowskim amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się mocno reklamowany w Polsacie Festiwal Weselnych Przebojów. Impreza jednak nie cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, co nie zmienia faktu, że spoty reklamowe w czasie telewizyjnej transmisji koncertu są wyjątkowo drogie.

Festiwal Weselnych Przebojów 2017 to kolejna na Warmii i Mazurach wakacyjna impreza osadzona w nurcie muzyki disco – polo. Wśród wykonawców festiwalu, którzy wystąpią w piątkowy wieczór w Mrągowie, znajdują się – między innymi – Krzysztof Krawczyk, Masters, Paulla, Weekend, Top One, Wojciech Gąssowski, Dwa Plus Jeden, Classic, Krystyna Giżowska, Milano, Defis czy Exaited.

Dla wszystkich osób, które chciałyby uczestniczyć na żywo w tym wydarzeniu mamy dobrą wiadomość. Cały w sprzedaży znajdują się bilety na to wydarzenie i to w bardzo dużej liczbie. Rozprowadzane przez portal ebilet.pl wejściówki w cenie od 79 do 250 zł nie sprzedają się dobrze i na dobę przed imprezą wciąż w sprzedaży jest zdecydowana większość biletów. Dostępne są bilety z każdej kategorii cenowej.

Co ciekawe niskie zainteresowanie w samym Mrągowie jest odwrotnie proporcjonalne do wysokości cen spotów reklamowych w czasie transmisji telewizyjnej mrągowskiej imprezy. Pod tym względem Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie jest jednym z rekordzistów sierpnia w telewizji Polsat. Za 30 sekundowy spot reklamowy w trakcie koncertu zapłacić trzeba 42,8 tys. zł (cena netto najdroższego spotu), co jest trzecim wynikiem sierpnia w tej stacji. Droższe spoty oferowano jedynie w czasie imprezy Disco pod gwiazdami (12-13 sierpnia) oraz w czasie meczu otwarcia Polska – Serbia w czasie Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn, które rozpoczną się pod koniec sierpnia.

 


Źródła: NowoczesneWesele.net  |  WirtualneMedia.pl  |  ebilet.pl