Przewozy Regionalne przygotowały specjalną ofertę na tegoroczną majówkę. Kupując bilet w cenie 83 zł (49 zł dla osób do 26 lat i seniorów) dostajemy możliwość nieograniczonego podróżowania wszystkimi pociągami REGIO i InterREGIO od 27 kwietnia do 7 maja.

„Majówka z POLREGIO” to niezwykle ciekawa propozycja na zbliżający się długi weekend, umożliwiająca podróżowanie wszystkimi pociągami Przewozów Regionalnych (pociągi REGIO) od godz. 18.00 w piątek 27 kwietnia aż do 6.00 w poniedziałek 7 maja. Uwaga! Bilet nie upoważnia do podróżowania pociągami uruchamianymi przez innych przewoźników (takich jak np. Koleje Mazowieckie, Koleje Dolnośląskie, Arriva, Intercity, itd.).

Dobra wiadomość jest taka, że pociągami REGIO możemy zwiedzić większą część Warmii i Mazur. Pociągi tego przewoźnika kursują, między innymi, do Braniewa (przez Dobre Miasto, Ornetę, Pieniężno), Elbląga (Morąg), Ełku (Kętrzyn, Giżycko oraz Szczytno, Ruciane Nida, Pisz) czy Iławy (Stare Jabłonki, Ostróda). Pociągami REGIO z Olsztyna dojedziemy też np. nad morze (Gdańsk – Sopot – Gdynia, i dalej, np. na Hel) oraz zwiedzimy największe miasta województwa kujawsko – pomorskiego (Bydgoszcz i Toruń).

Bilet normalny w ofercie Majówka z POLREGIO kosztuje 83 zł, natomiast osoby do 26 lat oraz seniorzy 60+ zapłacą za niego 49 zł. Bilet ważny jest od piątku 27 kwietnia (od godz. 18.00) do poniedziałku 7 maja (do godz. 6.00). Bilet można kupić w kasach na dworcach PKP, przez internet (na stronach internetowych: polregio.pl, biletyregionalne.pl, e-podroznik.pl oraz w aplikacji SkyCash), a także w salonach prasowych Kolporter.

Więcej szczegółów na temat oferty Majówka z POLREGIO oraz regulamin promocji znajdziecie na stronie www.polregio.pl