Trwa głosowanie w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny roku 2018 w Polsce. Wśród nominowanych atrakcji znajduje się olsztyńskie Centrum Rekreacyjno-Sportowe UKIEL.

Certyfikat Internautów dla najlepszego produktu turystycznego 2018 jest tylko jeden, a chętnych do jego zdobycia czternastu. Wśród nich Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel w Olsztynie. Certyfikat zdobędzie atrakcja, która otrzyma najwięcej głosów w trwającym właśnie internetowym plebiscycie.

Centrum UKIEL w Olsztynie walczy o miano najlepszego produktu turystycznego w Polsce z takimi atrakcjami jak Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis, Dni Twierdzy Poznań, Dzielnica Wisła, Łabiszyńskie Spotkania z Historią, Hotel Zamek Janów Podlaski, Pakiet wycieczkowy PRZYGODA W BIESZCZADACH, Sabat Krajno – Park Rozrywki i Miniatur, Spływ przełomem Dunajca, Stare Kino – Cinema Residence, Sztolnia Królowa Luiza, Towarzystwo Przyjaciół Słońska „Unitis Viribus” z produktem Szlaki turystyczne w Rzeczpospolitej, Centrum Hewelianum oraz Zamek Moszna.

Głosowanie trwa do 26 października do północy. Każda osoba może oddać  jeden głos raz na 24 godziny (po 24 godzinach następuje reset IP). Głosować można tutaj. Zwycięzcę głosowania poznamy w czasie uroczystej gali „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT”, która odbędzie się 26 listopada.

 

 


Źródło: aktualnosciturystyczne.pl